0 Kč s DPH

fillaus.cz - Servis výpočetní techniky

Servis tiskáren|Servis kopírek|Servis notebooků a počítačů|Správa sítí

fillaus.cz - Servis výpočetní a kancelářské techniky

Poskytujeme profesionální servis výpočetní techniky pro společnosti, firmy i domácí uživatele. Opravuje veškeré typy počítačů, notebooků, serverů všech typů a značek a to jak po hardwarové, tak i softwarové části. Součástí našich servisních služeb jsou opravy tiskárnen, kopírek, faxů, multifunkční zařízení s inkoustovým nebo laserovým tiskem. Také poskytujeme instalace uživatelských i serverových operačních systémů a jiných potřebných softwarů pro domácí uživatele či pro firemní zákazníky.

servis Informační techniky

Provádíme servis výpočetní a kancelářské techniky, do které patří opravy tiskárny, multifunkční zařízení, kopírky, faxy, skenery, skartovače, počítače, notebooky a serverů všech typů. Servisujeme v místě u zákazníka dle potřeby a možnosti opravy. Poskytujeme odborné poradenství s danými zařízeními.

Více

print-solid.svg

Profylaxe

Pravidelnou kontrolou a prohlídkou veškeré kancelářské techniky můžete výrazně prodloužit živostnost veškeré kancelářské techniky a HW nad rámec záruční doby. Předchází se vážným poruchám a poškozením výpočetní techniky: počítačů, tiskáren a dalších periferií. 

Více

sitemap-solid.svg

síťová řešení NETWORKING

Nabízíme kompletní řešení v této oblasti od návrhu až po realizace síťové infrastruktury. Poskytujeme celkovou správu veškeré IT techniky a zajišťujeme bezpečnost síťové infrastruktury. Instalace a veškerá konfigurační nastavení dle specifických požadavků HW a SW

Více

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.